středa 15. dubna 2015

Wellness a termální parky na Lago di Garda

Sirmione a tamní lázně jsme již zmínili v první části "co dělat když prší". Jaké jsou další možnosti?  • VILLA DEI CEDRI v LAZISE.

skutečná perla, o které se zas tolik neví, malý termální resort, krásná zahrada, venkovní termální park, vnitřní wellness, fitness... Pro představu se stačí podívat na toto video:


  • AQUARDENS 

je jeden z nejlepších termálních areálů v oblasti. Nachází se nedaleko Verony, je nově otevřený. Těch vodních možností, ploch, bazénků, odpočinkových zákoutí je zde kolem 5.000m2, k tomu připočtěme 1.500m2 vnitřního wellness a máme jednu z TOP atrakcí jakou  můžete navštívit. 
Více řekne opět krátké video:Více info: 
http://www.aquardens.it/
http://www.villadeicedri.it/

1 komentář:

  1. Your bets coming from bonus cash rely provided that positioned on sure games listed in these terms and conditions. One shouldn’t be losing his cash by half in} unrelated games received't} have an impact on being necessities. Even if a participant actually likes some unrelated slots, he ought to be disciplined and not place wagers until he clears the remaining necessities. That is probably the most 카지노 사이트 efficient means of utilizing your bonus cash. Bingo is each Australian gambler's favourite recreation or most people's favourite recreation.

    OdpovědětVymazat